Rekomendacje

Sprawdź rekomendacje pacjentów i podopiecznych, aby mieć pewność, że wybierasz najlepsze.
Dokonaj świadomego wyboru ✅

Rekomendacje pacjentów i podopiecznych to jeden z najważniejszych elementów mojej pracy. To niesamowite uczucie usłyszeć, przeczytać kilka miłych słów, które są wyrazem docenienia oraz wdzięczności. Rozumiem, że nie każdy jest przekonany od razu do sposobu działania danego specjalisty, dlatego gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z poniższymi opiniami. Rekomendacje te są wyrazem mojego stylu pracy, a także stanowią dowód na skuteczność stosowanych przeze mnie metod i środków.
Powiązane miejsca:

Rekomendacje pacjentów i podopiecznych

Warto! Łukasz ocalił mój kręgosłup. Zaczęło się bardzo klasycznie: uważałem się za sprawnego i wysportowanego. (biegi 15 km, siłownia…), praca siedząca. Aż tu nagle (rano): pobolewanie lędźwi i dziwne promieniowanie do prawej nogi. Diagnoza: degeneracja L5 S1, obniżenie przestrzeni pomiędzy kręgami, wypuklina dyskowa, pęknięcie pierścienia włóknistego. Kilku ortopedów później (centrum Damiana, Centrum Medycyny sportowej, ćwiczenia z trenerem-fizjoerapeutą) i było tylko gorzej. Po kilku miesiącach nagle nie mogłem wstać. Ból w plecach przy najmniejszym ruchu. Następny rezonans (który pokazał perforację dysku), zaproponowano mi …operację kręgosłupa. W tym okresie nie mogłem się schylić, ledwo zakładałem spodnie i buty, siedzenie to był dramat. Szukałem dalej i trafiłem do Łukasza. Ciekawostką było dla mnie (a byłem po wieeeelu lekturach medyczno-sportowych), że zaczęliśmy od nauki (!) używania mięśni brzucha i pleców, poszerzania zakresu rozciągnięcia tkanek i ogólnej funkcjonalności. Tutaj trzeba być pokornym. Póżniej ćwiczenia, które wzmocniły wszystkie potrzebne mięśnie. Mogę powiedzieć, że większość symptomów ustąpiła (98%), mając na uwadze, że dyskopatia to w zasadzie nieodwracalny stan. Dostałem też opracowany plan ćwiczeń i rozciągania w domu. W skrócie: wszystkim mającym problemy z plecami, polecam Łukasza, treningi dają efekty, a w zasadzie ratują całą sytuację.

Świetny trener i fizjoterapeuta. Konkretny, profesjonalny, a przede wszystkim skuteczny. Potrafi rozpoznać indywidualne potrzeby klienta i skupić się na nich, dobierając odpowiednie ćwiczenia. Ćwiczę z Łukaszem już drugi rok, jest wymagający, ale dzięki temu widzę efekty. Doceniam też pozytywną atmosferę, jaką potrafi wokół siebie stworzyć. Na zajęcia przychodzę z przyjemnością, czuję się swobodnie i zawsze wychodzę w dobrym nastroju. Szczerze polecam.
Trenuję z Łukaszem od sierpnia 2018 r. i jestem zachwycona jego podejściem do klienta i moimi rezultatami. Startowaliśmy od zera a dziś w wiosłowaniu w opadzie biorę 40 kg 🙂 Przede wszystkim Łukasz pilnuje prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, odpowiedniego obciazenia i progresu. Ufam mu w 100% i nawet kiedy robię najbardziej nielubiane przez siebie ćwiczenia, to wiem, że to jest właśnie to czego moje ciało potrzebuje.
Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam najlepszego trenera i fizjoterapeute jakim jest bez wątpienia Łukasz. Okazało się że nie dość że jest świetnym profesjonalistą z ogromną wiedzą to też jest świetnym człowiekiem. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę na treningu i jest bardzo wymagający (zarówno od siebie jaki i od swoich podopiecznych). Ćwiczę z Łukaszem już ponad rok i widzę ogromną poprawę stanu zdrowia (problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa) oraz mam większą świadomość bo Łukasz na treningu tłumaczy, pokazuje i dzieli się swoją ogromną wiedzą i motywuje. Jest bardzo zaangażowany i ma indywidualne podejscie. To co robi, robi z pasja. Bardzo polecam!
Łukasz to fantastyczny, przyjazny i mega profesjonalny trener. Łatwo tworzy osobistą relację i przejrzystą komunikację. Chodziłem do niego cały rok 2018 i tylko teraz mam przerwę ze względu na chorobę. Trenowaliśmy raz w tygodniu w CityFit, w celu poprawy postury i przygotowania pod profesjonalny trening siłowy. Łukasz zadaje bardzo nowatorskie i oryginalne ćwiczenia, żeby celowo pobudzić dokładnie te mięśnie, na których nam zależało. A mówimy tu o bardzo małych grupach mięśni (nazw nie pamiętam, kaman, to on jest fizjoterapeutą). Po ćwiczeniach z Łukaszem czułem się bardziej wyprostowany, nie bolał mnie bark ani biodro, a przy własnych treningach (martwy ciąg, wyciskanie, ale też kalistenika) czułem wzmocnienie całych łańcuchów mięśniowych. Dziękuję i polecam!

Wreszcie znalazłam właściwego trenera ! Łukasz ma całościowe podejście do planu ćwiczeń, które uwzględnia mój rzeczywisty stan fizyczny i wszystkie dolegliwości. Nie myśli o moich mięśniach jak o odrębnych elementach, ale patrzy na całość mojej kondycji i kierunki jej poprawy. Jako trener jest wymagający, ale też potrafi zmotywować i pochwalić. Dzięki Łukaszowi po raz pierwszy odczuwam radość z wykonywanych ćwiczeń i lepiej rozumiem moje ciało.

Chciałabym tą drogą bardzo , bardzo podziękować Panu za kolejny raz przygotowania mnie de sezonu narciarskiego. Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu na lodowcu w Austrii. Jestem po poważnej kontuzji kolana, skomplikowanej operacji i według lekarzy nie powinnam absolutnie jeździć na nartach. Dzięki Panu mogę uprawiać ten wspaniały sport. To też dzięki ułożonemu przez Pana profesjonalnego zestawu ćwiczeń wykonywanych pod Pana czujnym okiem, nie dosyć, że mam sprawne kolano to i kondycyjnie przewyższam dużo ode mnie młodszych narciarzy. Do zobaczenia w niedługim czasie, bo sezon narciarski przed nami i mam już zaplanowany następny wyjazd. Pozdrawiam.
Bardzo dziękuję za przesłany zestaw ćwiczeń ze szczegółową instrukcją ich wykonania. Dziękuję również za dzisiejsze spotkanie! Jestem pod wrażeniem Pana zaangażowania, komunikatywności i wnikliwości w analizie moich problemów – jednym słowem: profesjonalizmu. Dziękuję i pozdrawiam.

Rekomendacje ze strony Facebook

FizjoPersonalny
5.0
powered by Facebook
Krzysztof Woźniak
Krzysztof Woźniak
2018-06-30T17:29:43+0000
Dzięki za uratowanie kolana.
Krzysztof Woźniak
Krzysztof Woźniak
2018-05-17T13:48:00+0000
Przez 3 tygodnie Łukasz postawił mnie na nogi, a według lekarzy "na NFZ" miałem wiele miesięcy się rehabilitować lub jeździć na wózku nawet.
Mateusz Koksa
Mateusz Koksa
2017-12-14T19:21:41+0000
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta .;) Polecam !
Adam Ka
Adam Ka
2017-10-31T19:16:15+0000
Jan Stanislaw Urbanski
Jan Stanislaw Urbanski
2017-07-06T21:27:04+0000
Excellent treatment. Professional and individual approach. Care and total engagement. Holistic way of dealing with problems and kind attitude. Flexibility of appointment times and competitive prices.
Paulina Batorzyńska
Paulina Batorzyńska
2017-06-05T08:53:48+0000
Masaż u Łukasza, to czysta przyjemność. To niesamowite uczucie kiedy ból znika. To świetny fizjoterapeuta, który cały czas poszerza swoje umiejętności i wiedzę. Oby więcej tak oddanych i zaangażowanych profesjonalistów. POLECAM !
Mateusz Piechowiak
Mateusz Piechowiak
2017-04-15T10:07:31+0000
Do Łukasza przyszedłem ze zdiagnozowaną przepukliną kręgową. Moim celem było wypracowanie prawidłowych ruchów podczas ćwiczeń na siłowni, tak by pomimo kontuzji móc regularnie ćwiczyć. Zaczęliśmy od podstawowych spraw takich jak prawidłowe napinanie mięśni i trzymanie odpowiedniej postawy. Łukasz podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i objaśniał mi wszystko co robimy od strony teoretycznej. Na każdym etapie kontrolował i korygował ruchy które wykonywałem. Dzięki ćwiczeniom które mi zalecił szybko przystąpiłem do regularnych treningów, dzięki czemu wzmocniłem mięśnie pleców i od tamtej pory nie odczuwam bólów w części lędźwiowej kręgosłupa, które często uprzykrzały mi życie.
Agnieszka Kruszewska
Agnieszka Kruszewska
2017-04-13T14:07:54+0000
Remek Półtorak
Remek Półtorak
2017-04-10T07:42:04+0000
Next Reviews

Rekomendacje z wizytówki Google Maps

Krzysztof Filip
Krzysztof Filip
15:39 16 May 21
I have been working with Łukasz for over a year. It is a very fruitful time. After a serious injury, I returned to full... physical fitness. Training under the supervision of a professional who tries to adjust the exercises to the current physical condition is crucial. These are not monotonous tasks, but mobilizing activities that are updated and appropriately modified depending on the client's needs. Łukasz has a wealth of knowledge and willingly shares it. I am very satisfied with the cooperation and I sincerely recommend it to anyone looking for professional help.czytaj więcej
Marlena Dwojak
Marlena Dwojak
12:11 14 Jan 21
Training with Łukasz before pregnancy, his suggestions, corrections, things I learned about correct posture, breathing,... etc. had a huge impact on how I felt during pregnancy, with what awareness I moved during physical activity and how I currently exercise, I position my body in everyday life or carrying a baby. It really conveys a lot of knowledge and how to put it into practice, thanks to which I can properly position even (or even) the pelvis. And let's face it - mdm during pregnancy and the key topic right after that 🙂 so far there are no problems with which I found him, i.e. pains in the lumbar region. Thanks to exercising individual muscle groups, I had a good "base" for physical activity during pregnancy and after the puerperium. I highly recommend! He approaches everyone individually, adjusting exercises to diseases or expected effects 🙂czytaj więcej
Agata Kośla
Agata Kośla
09:00 27 May 20
Since I started training with Łukasz, I don't remember what back pain is 🙂 Łukasz, as a physiotherapist, chooses... exercises suitable for me, makes sure that they are performed correctly, and improves posture. I am very pleased with our cooperation.czytaj więcej
barbara wójcik
barbara wójcik
19:07 24 Apr 20
Super physiotherapist and personal trainer in one. If you care about health and a holistic approach and a healthy spine... for years - I recommend.czytaj więcej
Karolina Wyszyńska
Karolina Wyszyńska
07:04 29 Aug 19
I highly recommend the rehabilitator - Łukasz Kaleńczuk - who receives there. He will always fully listen to the case,... examine and recommend appropriate therapy / exercises to get back to full form as soon as possible. Very professional!czytaj więcej
Andrzej Kursa
Andrzej Kursa
09:50 22 Jun 18
Professional approach to the patient, commitment. Traditional rehabilitation (cryotherapy, laser, ultrasound, etc.) did... not help with the pain in the arm, only a few treatments with Łukasz removed the ailments. I highly recommend!czytaj więcej
Małgorzata Wawrzyńczak-Kotowska
Małgorzata Wawrzyńczak-Kotowska
21:21 14 Feb 18
Passionate about physiotherapy, who can easily pass his knowledge to the patient. The first visit with an extensive... professional interview, X-ray analysis - the specialist was inquisitive and communicative. Then, the examination, summary and presentation by the physiotherapist of the method of performing the exercises dedicated to me and information about the possible effect. Within a few hours, I also received an e-mail set of exercises recommended for me with detailed comments on their implementation. I am very pleased - I decided to visit Łukasz Kaleńczuk next time. Thank you for professionalism - I recommend it!czytaj więcej
Następne Opinie

Moja misja

Moim celem jest wyposażyć 1 milion Polek i Polaków w wiedzę oraz narzędzia, które pozwolą im skutecznie poprawić ich sprawność fizyczną, by mogli być zadowoleni z poziomu swojej aktywności w każdym wieku. Dlatego stworzyłem to miejsce. Jeżeli czujesz, że stać Cię na więcej, to jesteś w dobrym miejscu. Będzie trudno, będzie ciężko, będzie pot i chwile zwątpienia, ale damy radę!​ 🙂
Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe.
~ Wolfgang Goethe

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na mój bezpłatny newsletter, a będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach.
2020 © Prawa autorskie należą do firmy Fizjoterapia Personalna | Realizacja: Łukasz Kaleńczuk