Rekomendacje

Sprawdź rekomendacje pacjentów i podopiecznych, aby mieć pewność, że wybierasz najlepsze.
Dokonaj świadomego wyboru ✅

Rekomendacje pacjentów i podopiecznych to jeden z najważniejszych elementów mojej pracy. To niesamowite uczucie usłyszeć, przeczytać kilka miłych słów, które są wyrazem docenienia oraz wdzięczności. Rozumiem, że nie każdy jest przekonany od razu do sposobu działania danego specjalisty, dlatego gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z poniższymi opiniami. Rekomendacje te są wyrazem mojego stylu pracy, a także stanowią dowód na skuteczność stosowanych przeze mnie metod i środków.
Powiązane miejsca:

Rekomendacje pacjentów i podopiecznych

FizjoPersonalny | Opinia 1Warto! Łukasz ocalił mój kręgosłup. Zaczęło się bardzo klasycznie: uważałem się za sprawnego i wysportowanego. (biegi 15 km, siłownia…), praca siedząca. Aż tu nagle (rano): pobolewanie lędźwi i dziwne promieniowanie do prawej nogi. Diagnoza: degeneracja L5 S1, obniżenie przestrzeni pomiędzy kręgami, wypuklina dyskowa, pęknięcie pierścienia włóknistego. Kilku ortopedów później (centrum Damiana, Centrum Medycyny sportowej, ćwiczenia z trenerem-fizjoerapeutą) i było tylko gorzej. Po kilku miesiącach nagle nie mogłem wstać. Ból w plecach przy najmniejszym ruchu. Następny rezonans (który pokazał perforację dysku), zaproponowano mi …operację kręgosłupa. W tym okresie nie mogłem się schylić, ledwo zakładałem spodnie i buty, siedzenie to był dramat. Szukałem dalej i trafiłem do Łukasza. Ciekawostką było dla mnie (a byłem po wieeeelu lekturach medyczno-sportowych), że zaczęliśmy od nauki (!) używania mięśni brzucha i pleców, poszerzania zakresu rozciągnięcia tkanek i ogólnej funkcjonalności. Tutaj trzeba być pokornym. Póżniej ćwiczenia, które wzmocniły wszystkie potrzebne mięśnie. Mogę powiedzieć, że większość symptomów ustąpiła (98%), mając na uwadze, że dyskopatia to w zasadzie nieodwracalny stan. Dostałem też opracowany plan ćwiczeń i rozciągania w domu. W skrócie: wszystkim mającym problemy z plecami, polecam Łukasza, treningi dają efekty, a w zasadzie ratują całą sytuację.

Świetny trener i fizjoterapeuta. Konkretny, profesjonalny, a przede wszystkim skuteczny. Potrafi rozpoznać indywidualne potrzeby klienta i skupić się na nich, dobierając odpowiednie ćwiczenia. Ćwiczę z Łukaszem już drugi rok, jest wymagający, ale dzięki temu widzę efekty. Doceniam też pozytywną atmosferę, jaką potrafi wokół siebie stworzyć. Na zajęcia przychodzę z przyjemnością, czuję się swobodnie i zawsze wychodzę w dobrym nastroju. Szczerze polecam.
Trenuję z Łukaszem od sierpnia 2018 r. i jestem zachwycona jego podejściem do klienta i moimi rezultatami. Startowaliśmy od zera a dziś w wiosłowaniu w opadzie biorę 40 kg 🙂 Przede wszystkim Łukasz pilnuje prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, odpowiedniego obciazenia i progresu. Ufam mu w 100% i nawet kiedy robię najbardziej nielubiane przez siebie ćwiczenia, to wiem, że to jest właśnie to czego moje ciało potrzebuje.
Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam najlepszego trenera i fizjoterapeute jakim jest bez wątpienia Łukasz. Okazało się że nie dość że jest świetnym profesjonalistą z ogromną wiedzą to też jest świetnym człowiekiem. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę na treningu i jest bardzo wymagający (zarówno od siebie jaki i od swoich podopiecznych). Ćwiczę z Łukaszem już ponad rok i widzę ogromną poprawę stanu zdrowia (problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa) oraz mam większą świadomość bo Łukasz na treningu tłumaczy, pokazuje i dzieli się swoją ogromną wiedzą i motywuje. Jest bardzo zaangażowany i ma indywidualne podejscie. To co robi, robi z pasja. Bardzo polecam!
Łukasz to fantastyczny, przyjazny i mega profesjonalny trener. Łatwo tworzy osobistą relację i przejrzystą komunikację. Chodziłem do niego cały rok 2018 i tylko teraz mam przerwę ze względu na chorobę. Trenowaliśmy raz w tygodniu w CityFit, w celu poprawy postury i przygotowania pod profesjonalny trening siłowy. Łukasz zadaje bardzo nowatorskie i oryginalne ćwiczenia, żeby celowo pobudzić dokładnie te mięśnie, na których nam zależało. A mówimy tu o bardzo małych grupach mięśni (nazw nie pamiętam, kaman, to on jest fizjoterapeutą). Po ćwiczeniach z Łukaszem czułem się bardziej wyprostowany, nie bolał mnie bark ani biodro, a przy własnych treningach (martwy ciąg, wyciskanie, ale też kalistenika) czułem wzmocnienie całych łańcuchów mięśniowych. Dziękuję i polecam!
Peeters Pascale, wykładowca akademicki: Wreszcie znalazłam właściwego trenera ! Łukasz ma całościowe podejście do planu ćwiczeń, które uwzględnia mój rzeczywisty stan fizyczny i wszystkie dolegliwości. Nie myśli o moich mięśniach jak o odrębnych elementach, ale patrzy na całość mojej kondycji i kierunki jej poprawy. Jako trener jest wymagający, ale też potrafi zmotywować i pochwalić. Dzięki Łukaszowi po raz pierwszy odczuwam radość z wykonywanych ćwiczeń i lepiej rozumiem moje ciało.
Chciałabym tą drogą bardzo , bardzo podziękować Panu za kolejny raz przygotowania mnie de sezonu narciarskiego. Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu na lodowcu w Austrii. Jestem po poważnej kontuzji kolana, skomplikowanej operacji i według lekarzy nie powinnam absolutnie jeździć na nartach. Dzięki Panu mogę uprawiać ten wspaniały sport. To też dzięki ułożonemu przez Pana profesjonalnego zestawu ćwiczeń wykonywanych pod Pana czujnym okiem, nie dosyć, że mam sprawne kolano to i kondycyjnie przewyższam dużo ode mnie młodszych narciarzy. Do zobaczenia w niedługim czasie, bo sezon narciarski przed nami i mam już zaplanowany następny wyjazd. Pozdrawiam.
Bardzo dziękuję za przesłany zestaw ćwiczeń ze szczegółową instrukcją ich wykonania. Dziękuję również za dzisiejsze spotkanie! Jestem pod wrażeniem Pana zaangażowania, komunikatywności i wnikliwości w analizie moich problemów – jednym słowem: profesjonalizmu. Dziękuję i pozdrawiam.

Rekomendacje ze strony Facebook

FizjoPersonalny
5.0
powered by Facebook
Krzysztof Woźniak
Krzysztof Woźniak
2018-06-30T17:29:43+0000
Dzięki za uratowanie kolana.
Krzysztof Woźniak
Krzysztof Woźniak
2018-05-17T13:48:00+0000
Przez 3 tygodnie Łukasz postawił mnie na nogi, a według lekarzy "na NFZ" miałem wiele miesięcy się rehabilitować lub jeździć na wózku nawet.
Mateusz Koksa
Mateusz Koksa
2017-12-14T19:21:41+0000
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta .;) Polecam !
Adam Ka
Adam Ka
2017-10-31T19:16:15+0000
Jan Stanislaw Urbanski
Jan Stanislaw Urbanski
2017-07-06T21:27:04+0000
Excellent treatment. Professional and individual approach. Care and total engagement. Holistic way of dealing with problems and kind attitude. Flexibility of appointment times and competitive prices.
Paulina Batorzyńska
Paulina Batorzyńska
2017-06-05T08:53:48+0000
Masaż u Łukasza, to czysta przyjemność. To niesamowite uczucie kiedy ból znika. To świetny fizjoterapeuta, który cały czas poszerza swoje umiejętności i wiedzę. Oby więcej tak oddanych i zaangażowanych profesjonalistów. POLECAM !
Tomasz Kaliciński
Tomasz Kaliciński
2017-05-05T13:46:18+0000
Jak wyszedłem z masażu, to tak jakby mi ktoś zdjął ciężka sztangę z pleców. Polecam dla sportowców!
Mateusz Piechowiak
Mateusz Piechowiak
2017-04-15T10:07:31+0000
Do Łukasza przyszedłem ze zdiagnozowaną przepukliną kręgową. Moim celem było wypracowanie prawidłowych ruchów podczas ćwiczeń na siłowni, tak by pomimo kontuzji móc regularnie ćwiczyć. Zaczęliśmy od podstawowych spraw takich jak prawidłowe napinanie mięśni i trzymanie odpowiedniej postawy. Łukasz podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i objaśniał mi wszystko co robimy od strony teoretycznej. Na każdym etapie kontrolował i korygował ruchy które wykonywałem. Dzięki ćwiczeniom które mi zalecił szybko przystąpiłem do regularnych treningów, dzięki czemu wzmocniłem mięśnie pleców i od tamtej pory nie odczuwam bólów w części lędźwiowej kręgosłupa, które często uprzykrzały mi życie.
Agnieszka Kruszewska
Agnieszka Kruszewska
2017-04-13T14:07:54+0000
Remek Półtorak
Remek Półtorak
2017-04-10T07:42:04+0000
Next Reviews

Rekomendacje z wizytówki Google Maps

Agata Kośla
Agata Kośla
09:00 27 May 20
Odkąd zaczęłam treningi z Łukaszem nie pamiętam, co to ból kręgosłupa 🙂 Łukasz jako fizjoterapeuta dobiera... odpowiednie dla mnie ćwiczenia, pilnuje prawidłowego wykonywania ich, poprawia postawę. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.czytaj więcej
barbara wójcik
barbara wójcik
19:07 24 Apr 20
Super fizjoterapeuta i trener personalny w jednym. Jeśli zależy Ci na zdrowiu i holistycznym podejściu oraz zdrowym... kręgosłupie na lata - polecam.czytaj więcej
Karolina Wyszyńska
Karolina Wyszyńska
07:04 29 Aug 19
Bardzo polecam rehabilitanta - Łukasz Kaleńczuk - który tam przyjmuje. Zawsze w pełni wysłucha przypadku, zbada i... zaleci odpowiednią terapię/ćwiczenia tak aby jak najszybciej wrócić do pełnej formy. Bardzo profesjonalny!czytaj więcej
Andrzej Kursa
Andrzej Kursa
09:50 22 Jun 18
Profesjonalne podejście do pacjenta, zaangażowanie. Rehabilitacja tradycyjna (krioterapia,laser,ultradźwięki itp.)... nie pomogła na ból ramienia,dopiero kilka zabiegów u Pana Łukasza usunęło dolegliwości. Bardzo polecam!czytaj więcej
Małgorzata Wawrzyńczak-Kotowska
Małgorzata Wawrzyńczak-Kotowska
21:21 14 Feb 18
Pasjonat fizjoterapii, który potrafi swoją wiedzę przystępnie przekazać pacjentowi. Pierwsza wizyta z obszernym... profesjonalnym wywiadem, analizą zdjęć Rtg - specjalista był dociekliwy i komunikatywny. Następnie badanie, podsumowanie i prezentacja przez fizjoterapeutę sposobu wykonania dedykowanych mi ćwiczeń oraz informacja o możliwym do uzyskania efekcie. Otrzymałam także w ciągu kilku godzin drogą elektroniczną zestaw zaleconych mi ćwiczeń ze szczegółowymi uwagami w zakresie ich wykonania. Jestem bardzo zadowolona - podjęłam decyzję o następnych wizytach u pana Łukasza Kaleńczuka. Dziękuję za profesjonalizm - polecam!czytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie

Moja misja

Moim celem jest wyposażyć 1 milion Polek i Polaków w wiedzę oraz narzędzia, które pozwolą im skutecznie poprawić ich sprawność fizyczną, by mogli być zadowoleni z poziomu swojej aktywności w każdym wieku. Dlatego stworzyłem to miejsce. Jeżeli czujesz, że stać Cię na więcej, to jesteś w dobrym miejscu. Będzie trudno, będzie ciężko, będzie pot i chwile zwątpienia, ale damy radę!​ 🙂
Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe.
~ Wolfgang Goethe

szybki kontakt

Preferujesz kontakt bezpośredni? Przygotowałem dla Ciebie kilka wygodnych opcji. Wybierz ulubiony kanał komunikacji.

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na mój bezpłatny newsletter, a będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach.
2020 © Prawa autorskie należą do firmy Fizjoterapia Personalna | Realizacja: Łukasz Kaleńczuk