Komunikacja

Udana współpraca rozpoczyna się od jasnego sposobu komunikowania się.
Wybierz i skorzystaj z ulubionej formy kontaktu ➡️

W mojej pracy opieram się przede wszystkim o indywidualną interakcję na żywo. Takie podejście pozwala osiągnąć maksymalne efekty terapeutyczne, treningowe oraz dydaktyczne, a także daje poczucie pełnego zrozumienia. Zdaję sobie również sprawę, że istnieją sytuację, gdy kontakt na żywo jest niemożliwy lub mocno ograniczony. Z tego powodu wychodzę naprzeciw Twoim potrzebom i udostępniam również możliwość współpracy z wykorzystaniem zdalnych technologii. Wybierz to czego aktualnie potrzebujesz.

Powiązane miejsca:

Kanały komunikacji

Jestem do Twojej dyspozycji zarówno w zakresie współpracy stacjonarnej, jak i współpracy online. W pracy zdalnej wykorzystuję przede wszystkim platformę Skype. Możesz się ze mną komunikować również za pomocą Whatsapp, Facebook messenger’a oraz bezpośrednio przez skrzynkę pocztową. Zachęcam Cię również do zapisania się na listę subskrybentów mojego newsletter’a, aby otrzymywać informacje o nowych artykułach, promocjach, usługach, produktach i filmach instruktażowych.

Moja misja

Moim celem jest wyposażyć 1 milion Polek i Polaków w wiedzę oraz narzędzia, które pozwolą im skutecznie poprawić ich sprawność fizyczną, by mogli być zadowoleni z poziomu swojej aktywności w każdym wieku. Dlatego stworzyłem to miejsce. Jeżeli czujesz, że stać Cię na więcej, to jesteś w dobrym miejscu. Będzie trudno, będzie ciężko, będzie pot i chwile zwątpienia, ale damy radę!​ 🙂
Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe.
~ Wolfgang Goethe

Newsletter

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na mój bezpłatny newsletter, a będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach.
2020 © Prawa autorskie należą do firmy Fizjoterapia Personalna | Realizacja: Łukasz Kaleńczuk